Lasteaia lõpuraamatud

lasteaiaraamatud

Parim kink on kustumatud mälestused

Kõik meie poolt kujundatud lasteaia lõpuraamatud on tehtud eesmärgiga säilida. Nii jääb lapsele lasteaiast meeldiv mälestus, mida meenutada ükskõik millisel ajahetkel. Tänu kõvakaaneköitele on raamatud vastupidavad – kaaned kaitsevad muljumise eest ja nende lamineeritud pealiskiht võimaldab niiske lapiga puhastamist. Lisaks on igal raamatul köidet tugevdav ees- ja tagaleht.

Hetked, mida meenutada kogu elu

Lamineeritud kõvad kaaned ja liimköide

Tugevdav ees- ja tagaleht

Kõik algab formaadist

Esimene asi mille paika paneme on raamatu formaat. Kas see on horisontaal-, vertikaal- või hoopis ruudukujulises mõõdus, on iga rühma oma valik. Raamatu hind oleneb lehekülgede arvust. Selleks, et saada personaalne pakkumine võta meiega ühendust!

Horisontaal

Ruut

Vertikaal

Sisu vastavalt sinu fantaasiale

Kui formaat ja lehekülgede arv on paigas, räägime sisust. Kõik tellimused saavad ainulaadse kujunduse. Toome välja iga lapse ja rühma omapära ning lasteaia identiteedi. Nii on iga tellimuse sisu täiesti erinev teisest ja see milline see olema saab, on sinu oma valik!
Kaanele võib näiteks panna lasteaia foto, rühmapildi või hoopiski lasteaia sümboolika. Vahel aga on kaanel laste enda joonistused – see kõik on võimalik ja siin seab piire vaid sinu fantaasia.
Sama kehtib ka sisu lehtede osas. Kokku võib koondada fotod lasteaias oldud ajast, rühmapildid, miks mitte ka õpetajate pildid, lasteaia laulu või muu eripära. Iga lapse päralt on 1 või 2 lehekülge raamatust, kuhu saab panna kas lapse oma käega kirjutatud teksti, täidetud ankeedi, joonistuse või mida iganes rühm vaid soovib!

Meie oleme abiks, et leida parim lahendus nii formaadi, kui ka sisu- ja erilahenduse leidmisel. Töötame koos kliendiga läbi kõik raamatu valmimise protsessid ja toome välja iga nüansi plussid ning miinused.

Vajadusel pakume ka:

  • Tartu linnas ja Tartu vallas toome soovikorral näha näidiseid

Lisa tasu eest:

  • Fotograaf
  • Illustraator